+420 222 782 732
+420 777 888 088

Roland TD-25KV Set

Roland TD-25KV Set
-15%

Elektronická bicí sada Roland TD-25KV.

Kód: TD-25KV KIT
Výrobce: Roland
Cena (EUR): 2 317 €
Původní cena: 70 749 Kč
Roland
Akční cena: 59 990 Kč
Splátková kalkulačka

iDotaz na dostupnost Oblíbené


Novinka roku 2015 od firmy Roland. Bicí sada Roland TD-25KV přináší pro bubeníky tu nejvyšší kvalitu ve své třídě. Má skvělý zvuk na profesionální úrovni, intuitivní ovládání a přirozenou hratelnost. Je odvozena z jednoho z nejuznávanějších modulů TD-30, jeho pokročilý engine SuperNATURAL umožňuje prožití uznávané expresivity vlajkových lodí Rolandu z řady V-Drums. S výjimečně rychlým převodníkem můžete snadno přizpůsobovat zvuky a vytvářet vlastní sady, perfektně uzpůsobené pro váš styl a vkus. TD-25KV je také vybaven mocnými nástroji pro zlepšení vašeho bubnování, včetně zabudovaného audio přehrávače/rekordéru, funkce učitele, vestavěný metronom a další. Třeba prémiové úpravy jako například povrch padů s mřížkovou strukturou pro přirozenější pocit, polohové snímání snaru pro lepší výraz a VH-11 Hi-Hat pro hru autentických technik pro Hi-Hat.

 

 

 

• Pokročilý zvukový engine SuperNATURAL založený na vlajkové lodi TD-30
• Kvalitou zvuku a výrazností srovnatelný s nejlepšími z V-Drums
• Jednoduché, logicky uspořádané rozhraní pro jednoduché vyměňování a uzpůsobení jednotlivých bubnů a činelů v sadě
• PDX-100 10 palcový snare pad se síťovanou strukturou s podporou polohového snímání a hry přes ráfek
• Tři tom pady se síťovanou strukturou: dva PDX-6 6,5 palcové pady pro rack tomy a jeden PDX-8 8palcový pad pro floor tom
• VH-11 Hi-Hat se upevňuje na standartní stojan pro hi-hat a tím nabízí přirozený pocit.
• Dvakrát CY-12C 12 palcový cash činel s přirozeným pohybem, senzory edge/bow a utlumení. CY-13R 13 palcový ride činel s přirozeným pohybem edge/bow/bell snímače
• KD-9 pad basového bubnu s plátěnou hlavou a pevnou konstrukcí
• Možnost hrát s WAW/MP3 skladbami a možnost zachytit vaši hru jako audio stopu na USB
• Zlepšujte své bubenické dovednosti se zabudovaným výukovým programem
• Metronom s rychlým přístupem s odděleným displejem, on/off přepínačem a tempo potenciometrem
• USB host port pro audio/MIDI komunikaci s počítačem

 

Bezkonkurenční zvuk a expresivita

TD-25KV nabízí vynikající zvuk a kvalitnější bubenickou zkušenost, díky SuperNATURAL technologii s modelováním chování zděděném po vlajkové lodi TD-30. Dalece přesahuje všechny klasické bicí moduly. Zvuk TD- 25KV reaguje přirozeně a organicky na vaši hru stejně tak, jako když hrajete na živé akustické bicí. Od úderů přes hranu, víření, přízvuk a ghost notes na virbl po dramatické údery do crashe a dozvuky činelů, je každá nuance přesná a uhlazená.

 

Špičkový pocit a hratelnost

Když si sednete za TD-25KV, užijete si výraznou hratelnost, která konkuruje nejlepším z V-Drums sad. Je zde spousta doplňků, jako pady se síťovanou strukturou pro legendární nejlepší pocit ze hry na sady V-Drums, snímání pozice snaru, díky které jsou možné jemné, přirozené změny ve zvuku závislé na tom, kde do padu uhodíte. Činely mají po úderu přirozený pohyb výkyvu a podporují utlumení, bow/edge zvuk na cash a bow/edge/bell zvuky pro ride. Úchyt jako u standardních hi-hat, umožňuje VH-11 chovat se jako klasická hi-hat, oevřít/zavřít a bow/edge zvuk pro všechny možné techniky hry na hi-hat. Posledním článkem je KD-9 Kick Pad, který nabízí přirozeně se chovající plátěnou hlavu a dopad pevný jako kámen.

 

Vyvolejte sadu a začněte okamžitě hrát

S jeho logicky uspořádaným převodníkem si můžete v TD-25KV užít hru se skvělými zvuky do jakékoliv hudby a to okamžitě. Lehce uchopitelný i během hry vám velký centrální potenciometr umožní rychle vybírat sady umístěné v sekcích hudebních stylů jako třeba rock, jazz, elektronika a další. Poté co vyberete styl, stiskněte potenciometr pro přepínání mezi jednotlivými sadami. Další krok? Začněte hrát!

 

Přizpůsobte sady vašemu osobnímu stylu

Zvuky v TD-25 KV můžete jednoduše editovat podle vašeho stylu hraní nebo specifického žánru hudby. Pouze zahrajte na pad, kterému chcete upravit zvuk a poté použijte potenciometry pro výběr nástroje a úpravu ladění, tlumení a hlasitosti. Šikovné zkratky výrazně urychlí úpravu tomů a umožní přiřadit zvuky a upravovat tlumení, ladění a hlasitost pro všechny tomy zároveň. Změny se ukládají automaticky během nastavování, což eliminuje další obtěžující kroky. Pokud se vám nelíbí vaše poslední úpravy, můžete je jednoduše zrušit a vrátit se tam, kde bylo nastavení v tu chvíli, než jste sady začali naposledy upravovat.

 

Hrajte do hudebních podkladů a nahrávejte vystoupení do audio stop

Chcete si trochu „zajamovat“ s nějakou skladbou? Pak pouze připojíte USB flash disk s vaší oblíbenou MP3/WAV. Kromě klasického playbacku můžete zacyklit části skladeb, na kterých chcete pracovat, nebo můžete zpomalit skladbu a snáze se tak naučit rychlé přechody a složité artikulace. Navíc můžete připojit váš telefon do audio vstupu a hrát se skladbami z jeho paměti nebo z internetu. Zároveň je možné nahrávat váš výkon (dohromady s přidanou skladbou) jako audio do USB paměti, což umožňuje skvělý způsob jak vyhodnotit vaši hru, nebo sdílení s vašimi přáteli, či hudebními producenty. Modul je vybaven také USB host portem a tím pádem ideální způsob připojení k počítači a nahrávání audia či MIDI do DAW softwaru.

Podobné produkty

Roland TD-25K Set

Roland TD-25K Set

45 980 Kč 55 019 Kč
  Oblíbené
-16%
Roland TD-25KVX Set

Roland TD-25KVX Set

95 580 Kč 113 980 Kč
  Oblíbené
NOVINKA -16%
Carlsbro CSD400

Carlsbro CSD400 Elektronická bicí souprava

11 980 Kč 13 980 Kč
  Oblíbené
-14% AKCE
Roland TD-50KV

Roland TD-50KV Roland Drum System

188 729 Kč 209 699 Kč
  Oblíbené
-10%

Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také

Zildjian TGWN Trigger Wood Anti-Vibe

Zildjian TGWN Trigger Wood Anti-Vibe

229 Kč 329 Kč
  Oblíbené
-30%
Ludwig LAC49TH Atlas Classic Round Drum Throne

Ludwig LAC49TH Atlas Classic Round Drum Throne

3 790 Kč 4 490 Kč
  Oblíbené
-16%
Roland RH-300V

Roland RH-300V

3 759 Kč 4 059 Kč
  Oblíbené
-7%
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.