+420 222 782 732
+420 777 888 088

Roland TD-25

Roland TD-25
-10%

Bicí zvukový modul Roland TD-25.

Kód: TD-25
Výrobce: Roland
Cena (EUR): 1 029 €
Původní cena: 29 599 Kč
Poznámka: Pouze osobní nákup na prodejně
Roland
$ SMLUVNÍ CENA
Akční cena: 26 639 Kč
$Domluvit lepší cenu
Splátková kalkulačka

iDotaz na dostupnost Oblíbené


Novinka roku 2015 - bicí zvukový modul Roland TD-25. Dynamický, s expresivní hratelností a rychlým přizpůsobením.


Roland TD-25 přináší pro bubeníky tu nejvyšší kvalitu ve své třídě. Přináší skvělý zvuk na profesionální úrovni, intuitivní ovládání a přirozenou hratelnost. Je odvozen z jednoho z nejuznávanějších modulů TD-30, jeho pokročilý engine SuperNATURAL umožňuje prožití uznávané expresivity vlajkových lodí Rolandu z řady V-Drums. S jeho výjimečně rychlým převodníkem můžete snadno přizpůsobovat zvuky a vytvářet vlastní sady, perfektně uzpůsobené pro váš styl a vkus. TD-25 je také vybaven mocnými nástroji pro zlepšení vašeho bubnování, včetně zabudovaného audio přehrávače/rekordéru, funkce učitele, vestavěný metronom a další.

• Zvukový engine SuperNATURAL založený na vlajkové lodi TD-30
• Kvalitou zvuku a výrazností srovnatelný s nejlepšími z V-Drums
• Jednoduché, logicky uspořádané rozhraní pro jednoduché vyměňování a uzpůsobení jednotlivých bubnů a činelů v sadě
• Rozšířený zvuk bicích s reversem, multi-efektem a EQ
• Možnost hrát s WAW/MP3 skladbami a možnost zachytit vaši hru jako audio stopu na USB
• Zlepšujte své bubenické dovednosti se zabudovaným výukovým programem
• Metronom s rychlým přístupem s odděleným displejem, on/off přepínačem a tempo potenciometrem
• USB host port pro audio/MIDI komunikaci s počítačem
• Podporuje určování pozice snaru pokud připojíte kompatibilní bicí pady od Rolandu jako například PD-128S/128, PD-125XS/125X a spousty dalších
• Kompatibilní s VH-11 V-Hi-Hat pro realistické chování pedálu a bow/edge zvuky.

Bezkonkurenční zvuk a expresivita

TD-25 nabízí vynikající zvuk a kvalitnější bubenickou zkušenost, díky SuperNATURAL technologii s modelováním chování zděděném po vlajkové lodi TD-30. Dalece přesahuje všechny klasické bicí moduly. Zvuk TD- 25 reaguje přirozeně a organicky na vaši hru stejně tak, jako když hrajete na živé akustické bicí.  Od úderů přes hranu, víření, přízvuk a ghost notes na virbl po dramatické údery do crashe a dozvuky činelů, je každá nuance přesná a uhlazená. Pro další rozšíření přirozeného pocitu ze hry nabízí TD-25 možnost určení pozice snaru s kompatibilními Roland bicími pady a také podporuje VH-11 V-Hi-Hat pro autentickou hru na hi-hatku různými technikami.

Vyvolejte sadu a začněte okamžitě hrát

S jeho logicky uspořádaným převodníkem si můžete v TD-25 užít hru se skvělými zvuky do jakékoliv hudby a to okamžitě. Je lehce uchopitelný i během hry,  velký centrální potenciometr umožní rychle vybírat sady umístěné v sekcích hudebních stylů jako třeba rock, jazz, elektronika a další. Poté co vyberete styl, stiskněte potenciometr pro přepínání mezi jednotlivými sadami. Další krok? Začněte hrát!

Přizpůsobte sady vašemu osobnímu stylu

Zvuky v TD-25 můžete jednoduše editovat podle vašeho stylu hraní nebo specifického žánru hudby. Pouze zahrajte na pad, kterému chcete upravit zvuk a poté použijte potenciometry pro výběr nástroje a úpravu ladění, tlumení a hlasitosti. Šikovné zkratky výrazně urychlí úpravu tomů a umožní přiřadit zvuky a upravovat tlumení, ladění a hlasitost pro všechny tomy zároveň. Změny se ukládají automaticky během nastavování, což eliminuje další obtěžující kroky. Pokud se vám nelíbí vaše poslední úpravy, můžete  je jednoduše zrušit a vrátit se tam, kde bylo nastavení v tu chvíli, než jste sady začali naposledy upravovat.

Hrajte do hudebních podkladů a nahrávejte vystoupení do audio stop

Chcete si trochu „zajamovat“ s nějakou skladbou? Pak pouze připojíte USB flash disk s vaší oblíbenou MP3/WAV. Kromě klasického playbacku můžete zacyklit části skladeb, na kterých chcete pracovat, nebo můžete zpomalit skladbu a snáze se tak naučit rychlé přechody a složité artikulace. Navíc můžete připojit váš telefon do audio vstupu a hrát se skladbami z jeho paměti nebo z internetu. Zároveň je možné nahrávat váš výkon (dohromady s přidanou skladbou) jako audio do USB paměti, což umožňuje skvělý způsob jak vyhodnotit vaši hru, nebo sdílení s vašimi přáteli, či hudebními producenty. Modul je vybaven také USB host portem a tím pádem ideální  způsob připojení k počítači a nahrávání audia či MIDI do DAW softwaru.

Podobné produkty

Roland SPD-SX

Roland SPD-SX

16 964 Kč 18 849 Kč
  Oblíbené
-10%
Roland TD-50

Roland TD-50 Sound Modul

60 137 Kč 66 819 Kč
  Oblíbené
-10%
Roland TM-2 Trigger Module

Roland TM-2 Trigger Module

4 688 Kč 5 209 Kč
  Oblíbené
-10%
Roland SPD-30BK Octapad černý

Roland SPD-30BK Octapad černý

18 845 Kč 20 939 Kč
  Oblíbené
-10%
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.