+420 222 782 732
+420 777 888 088

Zildjian plakát Štěpán Smetáček A2

Zildjian plakát Štěpán Smetáček A2
-97%

BONUSOVÉ ZBOŽÍ za 1,- Kč – plakát firemního hráče Zildjian Štěpána Smetáčka, A2.

Kód: P7776B
Výrobce: Zildjian
Cena (EUR): 0.04 €
Původní cena: 30 Kč
Zildjian
Akční cena: 1 Kč
iDotaz na dostupnost Oblíbené


BONUSOVÉ ZBOŽÍ za 1,- Kč – Zildjian plakát Štěpána Smetáčka, A2

Objednáte-li si jakékoliv zboží ze sortimentu značky Zildjian, můžete si k němu objednat za 1,- Kč plakát firemního hráče Zildjian Štěpána Smetáčka.

 

Plakát firemního hráče Zildjian Štěpána Smetáčka. Velikost plakátu 420×594 mm (A2).

 

Štěpán Smetáček se narodil do hudební rodiny otce jazzmana a matky muzikoložky, jeho děd Dr. Václav Smetáček byl světově proslulý symfonický dirigent.

Vystudoval Konzervatoř v Praze, obor bicí nástroje pod vedením dnes již legendárního prof. Miloše Veselého. Od rodinné tradice klasické hudby a jazzu se odklonil již za studií, kdy začal hrát s pražskou heavy-metalovou formací Řetěz. Po odchodu stěžejních členů na vojnu začíná plejáda jeho krátkých či dlouhodobějších angažmá, pódiových i studiových.

Na některých z těchto projektů se podílel jako autor nebo spoluautor. Některá z těchto alb se stala zlatými či byla oceněna Českou akademií populární hudby. V letech 1992-1993 byl vyhlášen anketou Žebřík bubeníkem roku.

Od roku 1995 se věnuje vlastnímu autorskému projektu New Orchestra of Dreams (N.O.D.) v mnoha polohách a podobách, od studiového projektu až k bigbandu bořícímu hranice žánrů.

V roce 2009 zakládá se skladatelem a klávesistou Michalem Nejtkem a kontrabasistou Petrem Tichým avantgardní seskupení NTS.

Kromě něj se v současné době věnuje skupině Wanastowi Vjecy, kam se po delší době vrátil jako stálý člen, hraje s Jankem Ledeckým nebo obnoveným Žentourem, s Lucií revival nebo příležitostně s Krausberry, věnuje se hudební režii, produkci a mixu hudby.

Je firemním hráčem světoznámé značky činelů Zildjian.

 

 

 

Podobné produkty

Zildjian plakát David Koller A1

Zildjian plakát David Koller A1

1 Kč 50 Kč
  Oblíbené
-98%
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.