+420 222 782 732
+420 777 888 088

Zildjian plakát Štěpán Smetáček A2

Plakát firemního hráče Zildjian Štěpána Smetáčka, A2.

Kód: P7776
Výrobce: Zildjian
Cena (EUR): 2 €
Zildjian
Cena: 30 Kč
iDotaz na dostupnost Oblíbené


Plakát firemního hráče značky Zildjian Štěpána Smetáčka. Velikost plakátu 420×594 mm (A2).

 

Štěpán Smetáček se narodil do hudební rodiny otce jazzmana a matky muzikoložky, jeho děd Dr. Václav Smetáček byl světově proslulý symfonický dirigent.

Vystudoval Konzervatoř v Praze, obor bicí nástroje pod vedením dnes již legendárního prof. Miloše Veselého. Od rodinné tradice klasické hudby a jazzu se odklonil již za studií, kdy začal hrát s pražskou heavy-metalovou formací Řetěz. Po odchodu stěžejních členů na vojnu začíná plejáda jeho krátkých či dlouhodobějších angažmá, pódiových i studiových.

Na některých z těchto projektů se podílel jako autor nebo spoluautor. Některá z těchto alb se stala zlatými či byla oceněna Českou akademií populární hudby. V letech 1992-1993 byl vyhlášen anketou Žebřík bubeníkem roku.

Od roku 1995 se věnuje vlastnímu autorskému projektu New Orchestra of Dreams (N.O.D.) v mnoha polohách a podobách, od studiového projektu až k bigbandu bořícímu hranice žánrů.

V roce 2009 zakládá se skladatelem a klávesistou Michalem Nejtkem a kontrabasistou Petrem Tichým avantgardní seskupení NTS.

Kromě něj se v současné době věnuje skupině Wanastowi Vjecy, kam se po delší době vrátil jako stálý člen, hraje s Jankem Ledeckým nebo obnoveným Žentourem, s Lucií revival nebo příležitostně s Krausberry, věnuje se hudební režii, produkci a mixu hudby.

Je firemním hráčem světoznámé značky činelů Zildjian.

 

 

 

Podobné produkty

Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.