Evans BD18EMAD2 18" EMAD2
Evans BD18EMAD2 18" EMAD2
-11%
Blána Evans BD18EMAD2, průhledná, 18".
Kód: BD18EMAD2
Výrobce: Evans Level 360
Poznámka: LEVEL 360
Evans Level 360
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Čirá blána na basový buben z řady Evans EMAD2. Je to dvouvrstvá veze populární blány EMAD s ostrým atakem a konkrétními, artikulovanými spodky. Síla vrstev: vnější 6,5 mil (0,165 mm) a vnitřní 10 mil (0,254 mm). Blána má vnější tlumicí prstenec (EMAD = Externally Mounted Adjustable Damping), umožňující hráčům nastavení ataku a konkrétnosti tónu.
Průměr blány 18"/45,72 cm. Vhodná do tvrdších žánrů a pro hru dvoušlapkou.
Podobné produkty
Tama TDK10 Drum Key
Tama TDK10 Drum Key
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans EQPAF1
Evans EQPAF1
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans BD20EMAD2 20" EMAD2
Evans BD20EMAD2 20" EMAD2
Oblíbené Dostupnost na dotaz
-10%