+420 222 782 732
+420 777 888 088

Jak nakupovat

a jak se orientovat na www.BICI.cz

Něco o nás

Tento e-shop BICI.cz je nedílnou součástí naší tradiční kamenné prodejny firmy AKCENT, která byla založena a otevřena na pražském Žižkově na podzim roku 1996. Již v době, kdy ještě internetové obchody neexistovaly, si firma AKCENT na českém trhu vybudovala pevnou pozici jako prodejce, ale i dovozce hudebních nástrojů. Především v sortimentu bicích nástrojů, elektrických, akustických a basových kytar, aparatur a dalšího příslušenství. Z těchto důvodů naše firma přistupuje k internetovému prodeji jako k prodeji doplňkovému a i nadále klade hlavní důraz na kvality prodeje a servisu přímo v našich kamenných prodejnách na Seifertově a Cimburkově ulici v Praze 3, kde se na vás budeme vždy těšit a budeme se snažit, aby vaše cesta k nám stála za to.

Jak nakupovat

V našem e-shopu můžete zboží nakupovat přímo vstupem na kartu zboží bez nutnosti registrace. V případě opakovaného nákupu však doporučujeme registraci z důvodu jednoduššího nákupu a větších možností monitorování vašich nákupů a případného bonusového odměňování. Na horní liště najdete kategorie námi nabízeného zboží a služeb. Po kliknutí na vybranou kategorii se vám v levém svislém sloupci otevře nabídka příslušných podkategorií vybrané kategorie. Po kliknutí na vybranou podkategorii se vám ve středu obrazovky otevře její kompletní obsah. Vybráním konkrétního výrobku se dostanete na podrobnou kartu výrobku. Po přečtení všech údajů a prohlédnutí příslušné fotografie či videa si výrobek můžete ihned objednat zadáním počtu kusů a odesláním tlačítkem „KOUPIT“ nebo před tím ještě odeslat dotaz na prodejce na jeho přesnou dostupnost tlačítkem „DOSTUPNOST“ – odpovíme vám hned jak budeme moci většinou do jednoho až dvou pracovních dnů.

Stav rozsahu vaší objednávky si můžete průběžně kontrolovat tlačítkem „OBSAH KOŠÍKU“ v pravém horním rohu. Pokud chcete svůj nákup ukončit a zboží zaplatit, stiskněte tlačítko „K POKLADNĚ“ taktéž v pravém horním rohu. Otevře se vám formulář pro vyplnění důležitých údajů:

- údaje označené červenou hvězdičkou v dodací adrese jsou povinné a musejí být vyplněny

- prosím zvolte správně zemi do které bude zboží odesláno (důležité pro naši volbu cenu přepravy)

- kolonka „Souhlas s obchodními podmínkami“ musí být po vašem přečtení zaškrtnuta

- na závěr vyberte „Způsob dodání“ a platby

V případě, že dodací adresa je totožná s fakturační, nemusíte již vyplňovat nic.

Je-li však vaše adresa doručení odlišná, klikněte v pravém sloupci na „Fakturační adresa odlišná“ a vyplňte potřebné údaje.

Nyní klikněte na tlačítko „Pokračovat k pokladně“

Po kontrole všech vašich údajů objednávky klikněte na tlačítko „Závazně objednat“ a vaše objednávka bude automaticky odeslána k nám na vyřízení.

"SMLUVNÍ CENA" - vyjednat slevu

Tento symbol slouží k vyjednání lepší ceny, slevy případně jiného zboží jako bonus, které vám náš prodejce individuálně nabídne kliknete-li na tuto ikonu ( nabídku našeho prodejce by jste měli obdržet v pracovní dny nejpozději do 24 hodin !).  Tato ikona je pouze u vybraného zboží kde je jako prodejní cena nastavena doporučená cena distributora avšak naše firma u tohoto zboží umožňuje poskytnutí určité proměnlivé slevy nebo nějakého zboží jako BONUS dle aktuálního stavu zásob nebo aktuální nákupní ceny.

AKTUALITY

Zde můžete číst aktuální informace o zboží a událostech, které právě probíhají v naší kamenné prodejně, ale i v internetovém obchodě.