Evans BD22EMAD2 22" EMAD2
Evans BD22EMAD2
-13%
Blána Evans BD22EMAD2, průhledná, 22".
Kód: BD22EMAD2
Výrobce: Evans Level 360
Evans Level 360
Dostupnost na dotaz
iOvěření termínu dodání
Oblíbené
Čirá blána na basový buben z řady Evans EMAD2. Je to dvouvrstvá veze populární blány EMAD s ostrým atakem a konkrétními, artikulovanými spodky. Síla vrstev: vnější 6,5 mil (0,165 mm) a vnitřní 10 mil (0,254 mm). Blána má vnější tlumicí prstenec (EMAD = Externally Mounted Adjustable Damping), umožňující hráčům nastavení ataku a konkrétnosti tónu.
Průměr blány 22"/55,88 cm. Vhodná do tvrdších žánrů a pro hru dvoušlapkou.
Podobné produkty
Evans EQPAF1
Evans EQPAF1
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans BD22G1 22" Genera G1
Evans BD22G1 22" Genera G1
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans BD22G2 22" Genera G2
Evans BD22G2 22" Genera G2