Evans BD24EMAD2 24" EMAD2
Blána Evans BD24EMAD2, průhledná, 24".
Kód: BD24EMAD2
Výrobce: Evans Level 360
Poznámka: LEVEL 360
Evans Level 360
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Čirá blána na basový buben z řady Evans EMAD2. Je to dvouvrstvá veze populární blány EMAD s ostrým atakem a konkrétními, artikulovanými spodky. Síla vrstev: vnější 6,5 mil (0,165 mm) a vnitřní 10 mil (0,254 mm). Blána má vnější tlumicí prstenec (EMAD = Externally Mounted Adjustable Damping), umožňující hráčům nastavení ataku a konkrétnosti tónu.
Průměr blány 24"/60,96 cm. Vhodná do tvrdších žánrů a pro hru dvoušlapkou.
Podobné produkty
Evans EQPAF1
Evans EQPAF1
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans BD24EMAD 24" EMAD
Evans BD24EMAD 24" EMAD
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans BD26EMAD 26" EMAD
Evans BD26EMAD 26" EMAD
-8%