Evans TT13EC2S 13" EC2S
Blána Evans TT13EC2S, 13" průhledná.
Kód: TT13EC2S
Výrobce: Evans Level 360
Poznámka: LEVEL 360
Evans Level 360
Oblíbené
Blána Evans z řady EC2S je dvouvrstvá čirá blána, každá vrstva je silná 7 mil/0,177 mm, s tlumícím prstencem SST EC (Sound Shaping Technology Edge Control) na spodní vrstvě blány. Prstenec kontroluje vibrace blány, zvyšuje její atak, omezuje vyšší harmonické tóny, zdůrazňuje basy a zvětšuje rozsah ladění blány. Průměr blány 13"/33,02 cm.
Podobné produkty
Evans TT10G1
Evans TT10G1 10"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans TT10G2
Evans TT10G2 10" Genera G2
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans TT08G1
Evans TT08G1 8" Genera G1
Evans TT12G2
Evans TT12G2 12" Genera G2