Evans TT16EC2S 16"
Blána Evans TT16EC2S, čirá, 16".
Kód: TT16EC2S
Výrobce: Evans Level 360
Poznámka: LEVEL 360
Evans Level 360
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Blána Evans EC2S je dvouvrstvá čirá blána, každá vrstva je 7 mil/0,177 mm silná, s tlumícím prstencem SST EC (Sound Shaping Technology Edge Control) na spodní vrstvě blány. Prstenec kontroluje vibrace blány, zvyšuje její atak, omezuje vyšší harmonické tóny, zdůrazňuje basy a zvětšuje rozsah ladění blány. Průměr 16".
Podobné produkty
Evans TT08G2
Evans TT08G2 8" Genera G2
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans TT10G2
Evans TT10G2 10" Genera G2
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans TT08G1
Evans TT08G1 8" Genera G1
Evans TT12G2
Evans TT12G2 12" Genera G2
Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také
Evans TT10EC2S 10" EC2S
Evans TT10EC2S 10" EC2S
Evans TT14EC2S 14"
Evans TT14EC2S 14" EC2S
Ludwig L1232 strunění 14" Supersensitive