Meinl HCS16TRC Trash crash 16"
Meinl HCS16TRC Trash crash 16"
-1%
Činely efektový Meinl 16" crash ze základní studentské řady.
Kód: HCS16TRC
Výrobce: Meinl
Meinl
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Soubory
Podobné produkty
Meinl HCSB8B 8" Bell
Meinl HCSB8BH 8" High Bell
Oblíbené Dostupné
na prodejně
-14%