Remo RT-0010-00 Cvičný pad 10"
Remo RT-0010-00 Cvičný pad 10"
Cvičný pad Remo, blána Ambassador, 10"
Kód: RT-0010-00
Výrobce: Remo
Remo
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Cvičný pad Remo s průměrem 10". Ideální pad na rozehrání před hraním. Perfektní nástroj pro začínajícího bubeníka, ale také pro pokročilého bubeníka pro udržení formy. Pad je laditelný. Odraznou plochu tvoří blána Remo Ambassador, takže cvičení navozuje zcela přirozený pocit ze hry a odskoku. Pad je vybaven závitem na spodní straně, takže ho lze namontovat na stojan a má ochranné gumové dno aby při použití na desce stolu pad neklouzal nepoškrábal podklad.
Parametry
Průměr 10"
Barva černá
Videa
Podobné produkty
Meinl MKPP4BK Knee Practice Pad – Black
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Meinl MKPM Knee Pad
Meinl MKPM Knee Pad Mount
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans ETP-DB1-R Rock sada blan dB One
-7%
Meinl Cymbals HCS Practice Crash 18"
Oblíbené Dostupnost na dotaz
Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také
Akcent Medium Hikor paličky
Akcent Medium Hikor paličky
Meinl MMP6BK
Meinl MMP6BK cvičný pad
-28%
Evans ARF7GM Practice Pad
Evans ARF7GM cvičný pad 7"