Evans BD18REMAD 18" EMAD
Evans BD18REMAD 18" EMAD
-11%
Rezonanční blána na basový buben Evans BD18REMAD, černá, 18".
Kód: BD18REMAD
Oblíbené
Rezonanční blána na basový buben z řady Evans EMAD, v černé barvě. Je vyrobena z jedné vrstvy o síle 7,5 mil/0,19 mm. Podobně jako u úderových blan systém EMAD umožňuje hráčům nastavovat zvuk pomocí externích pěnových kruhů. Blána má 4" otvor na mikrofon. Průměr blány je 18"/45,72 cm.