Remo SN-0016-00 Silentstroke 16"
Blána Remo SN-0016-00 pro tiché cvičení, 16".
Kód: SN-0016-00
Oblíbené
Písková úderová blána Remo z řady Silentstroke. Má speciální povrchovou úpravu, díky které je ideální pro hraní se sníženou hlasitostí nebo pro tiché cvičení. Blána má jednu vrstvu síťovaného materiálu, který má jemný tichý zvuk, ale přitom má přirozenou odezvu, odskok a zvukové zabarvení jako klasická blána. Blány Remo Silentstroke jsou vyráběny pro snare, tomy i basové bubny od 8" do 24".
Model SN-0016-00 má průměr 16"/40,64 cm.