Remo DJ-0014-32 Designer
Remo DJ-0014-32 Designer
Djembe Remo, zelené s grafikou
Kód: DJ-0014-32
Výrobce: Remo
Remo
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Tento model má 25" vysoký korpus s průměrem blány 14" a je vyroben ze 100% recyklovaného dřeva. Djembe je laditelné a má ladicí systém Remo. Povrchová úprava nástroje je zelená s grafikou Green Kintekloth, a tomu odpovídá i barva a výzdoba blány. Grafika blány je vytvořena patentovanou technologií Skyndeep, která zaručuje kvalitní provedení bez vlivu na zvuk blány. Inkoust vytváří obrázky s vysokým rozlišením přímo do fólie při zachování integrity blány, bez použité laminování nebo potahování blány, což by změnilo její zvukové vlastnosti.
Podobné produkty
Latin Percussion LP1607BL World Collection Circle Djembe 7"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Meinl PADJ8-M-F
Meinl PADJ8-M-F Travel Djembe 10"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Toca SFDMX-14FB Freestyle
Toca SFDMX-14FB Freestyle Djembe, 14"
Meinl JRD-R Junior Djembe Red
Meinl JRD-R Junior Djembe Red
Oblíbené Dodání 2 - 3 týdny
Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také
Latin Percussion LP1607WH World Collection Circle Djembe 7"
Toca Percussion ABMD-7 Black Mamba Djembe, 7"
Toca ABMD-7 Black Mamba Djembe, 7"
sklad Praha
-8%
Meinl STDJST-BK
Meinl STDJST-BK Djembe Stand
Oblíbené Dodání 2 - 3 týdny
GEWA Kamballa Djembe 8"
GEWA Kamballa Djembe 8"