Remo DJ-0014-PM
Remo DJ-0014-PM
Profesionální djembe 14"
Kód: DJ-0014-PM
Výrobce: Remo
Poznámka: Djembe Remo, Kinte Kloth Finish
Remo
Dostupnost na dotaz
iOvěření termínu dodání
Oblíbené
Tento model má 25" vysoký korpus s průměrem blány 14" a je vyroben ze 100% recyklovaného dřeva. Djembe je laditelné a má ladicí systém Remo. Povrchová úprava nástroje je s grafikou Kinte Kloth Finish, a tomu odpovídá i barva a výzdoba blány. Grafika blány je vytvořena patentovanou technologií Skyndeep, která zaručuje kvalitní provedení bez vlivu na zvuk blány. Inkoust vytváří obrázky s vysokým rozlišením přímo do fólie při zachování integrity blány, bez použité laminování nebo potahování blány, což by změnilo její zvukové vlastnosti.
Podobné produkty
Meinl JRD-B Junior Djembe Blue
Meinl JRD-B Junior Djembe Blue
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Latin Percussion LP1607WH World Collection Circle Djembe 7"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Meinl HDJ4-S
Meinl HDJ4-S Headliner Rope Tuned Wood Djembe 8"
Toca SFDJ-12RP
Toca SFDJ-12RP
sklad Praha
-6%