+420 222 782 732
+420 777 888 088

Carlsbro CSD45M Black

Carlsbro CSD45M Black
Akce

Elektronická bicí sada Carlsbro CSD45M, černá

Kód: CSD45M
Výrobce: Carlsbro
Cena (EUR): 535 €
Poznámka: Novinka 2024
Carlsbro
Cena: 13 580 Kč

Dostupné
na prodejně a pro e-shop

Oblíbené


Elektronická bicí souprava Carlsbro CSD45M obsahuje tři 10" činelové pady a jeden 12" činelový pad s pokročilou gumovou výplní snižující hluk. Crash činely i ride činel obsahují funkci umlčení činelu. Činel ride 12" je vybaven dvouzónovým spouštěním, které poskytuje hráči definované oblasti pro hru na okraj a na bell. Bicí pady 2× 10" a 2× 8" jsou osazeny síťovými blánami pro co nejrealističtější pocit ze hry. Mají dvě zóny (ráfek/blána). Nízkoprofilové ráfky bubnů byly navrženy tak, aby zvyšovaly přesnost hry a snižovaly hluk z nežádoucích úderů. Pečlivě navržená technologie triggerů omezuje neaktivní místa po celé hrací ploše a vytváří realistický a přirozený pocit ze hry. Model CSD45M je dodáván s 8" síťovaným basovým padem, klasickým mechanickým pedálem pro basové bubny Carlsbro (pad zvládá i hru na klasický dvojpedál) a lehkým a beznohým hi-hat stojanem. Tato výbava, mechanicky ovládaným stojanem hi-hat činelů a basovým pedálem, tuto bicí sadu výrazně upřednostňuje před ostatními výrobky konkurenčních značek ve stejné cenové kategorii!

Plně nastavitelná rampa bicí sady poskytuje neomezenou variabilitu konfigurace a polohování pro bubeníky všech věkových kategorií a velikostí. Rampa je snadno a rychle přestavitelná tak, aby vyhovovala například levorukým bubeníkům nebo různým konfiguracím, které může bubeník požadovat. Rampa je předem smontovaná, takže nastavení je rychlé a snadné. Nastavení se provádí pomocí ručně upevňovaných křídlových matic a jediného bubenického klíče (je součástí dodávky), není třeba žádného dalšího nářadí. Rampa má elegantní černou barvu.

Jádrem bicí sady je zvukový modul COMMANDER25, který využívá nejkvalitnější technologie ze světa elektronických bicích. Modul je vybaven dvěma sluchátkovými výstupy speciálně navrženými s ohledem na výuku. Je tak ideálním nástrojem například pro bubenické školy nebo lektory hry na bicí nástroje, zejména v situacích, kdy je kladen požadavek na nízkou hlučnost. Zcela nová technologie USB Audio a MIDI rozhraní umožňuje nahrávat vysoce kvalitní zvuk přímo do vašeho nahrávacího software z USB výstupu a přenášet okamžitá MIDI data pro MIDI nahrávání, MIDI ovládání a výuku s výukovým softwarem pro bicí nástroje, a to vše prostřednictvím jediného USB kabelu. Rozhraní umožňuje bezproblémové propojení s výukovým softwarem Melodics. Součástí dodávky je i odemčení 50 bezplatných lekcí výuky hry na bicí speciálně navržených pro úplné začátečníky i středně pokročilé bubeníky. Chytrý způsob, jak začít svou bubenickou kariéru a rychle rozvíjet své dovednosti.

COMMANDER25 obsahuje také náš pokročilý software pro tvorbu bicích souprav, který vám umožní vytvořit až 10 uživatelsky definovaných bicích souprav, které budou uloženy přímo v modulu. Vyberte si zvuky bicích pro každý jednotlivý pad, nastavte hlasitost padů, ladění padů, stereo panoramu a úroveň dozvuku každého padu. Uložte své uživatelské výtvory a sestavte si svou dokonalou bicí soupravu. Modul má rychlá a intuitivní funkční tlačítka. Žádné ztráty času procházením nabídek, stačí jeden dotyk pro: přidání reverbu do vašeho vystoupení, spuštění/zastavení metronomu, nastavení tempa, spuštění/zastavení vestavěných doprovodných stop, „drum off“ pro odstranění bicích z doprovodných stop a tlačítka pro nahrávání a přehrávání pro rychlé a efektivní nahrávání vašich nových groovů a nápadů.

Zvukový modul COMMANDER25 je také připraven na nabídku rozšíření bicí sady, proto si můžete upravit soupravu podle svých představ. CSD35M umožňuje rozšířit a přizpůsobit vaši soupravu o:

– pedál pro ovládání basového bubnu s redukcí hluku

– čtvrtý tom pad 8" nebo 10"

– druhý pad basového bubnu nebo ovládání pro dvojitý basový buben („kopák“)

 

Specifikace zvukového modulu

Polyfonie: 64

Displej: 3-segmentová číselná LED dioda

Hlas: 320 zvuků bicích a perkusí + 128 zvuků GM (General MIDI)

Sady bicích nástrojů: 22 továrně nastavených sad + 10 uživatelsky nastavitelných sad

Sekvencer:

– 3 nahrávací sloty. Až do 1000 not

– 20 demo skladeb

Funkce tempo:

– počet tónů: 4

– rozsah tempa: 30–250 BPM

– časové signatury: 1/2–9/8

Připojení:

– 2× výstup pro sluchátka: stereofonní jack 3,5 mm (1/8")

– vstup AUX: stereofonní jack 3,5 mm (1/8").

– zvukový výstup: levý výstup Left (MONO), pravý výstup Right mono, mono jack 6,35 mm (1/4")

– snímače padů: zdířka pro D-SUB 25P

– datové rozhraní MIDI IN/OUT: USB B

– datové rozhraní AUDIO: USB B

– rozhraní USB pro aktualizaci: USB B

– zdířky pro rozšiřující komponenty: dodatečný pad činelu EXT CYMBAL (Crash2), dodatečný pad bubnu 

EXT TOM (Tom4), TRS jack 6,35 mm (1/4") TRS s tříjádrovým kabelem.

 

Bicí sada obsahuje

• 1× zvukový modul Commander 25

• 2× 10" mesh dual-zone pad

• 2× 8" mesh dual-zone pad

• 1× 12" dual-zone ride činelový pad

• 1× 10" hi-hat pad

• 2× 10" crash činelový pad

• 1× 8" mesh pad basového bubnu a pedál basového bubnu

• 1× beznohý stojan hi-hat

• 1× plně nastavitelná čtyřnohá rampa

• 1× pár paliček

• kabeláž

• bubenický klíč

• návod k použití

Český návod k dispozici v elektronické podobě (zasíláme na e-mail po zakoupení produktu)

 

Videa

Podobné produkty

Gewa G9 E-Drum Set Studio 5

Gewa G9 E-Drum Set Studio 5 Black

79 980 Kč 96 980 Kč
Oblíbené Dostupné
sklad Praha
-18%
Roland TD-07DMK

Roland TD-07DMK Black

17 590 Kč
Oblíbené Dodání 2 týdny
Roland TD-17KVX2

Roland TD-17KVX2 Black

44 980 Kč
Oblíbené Dostupnost na dotaz
Gewa G9 E-Drum Set Pro C6

Gewa G9 E-Drum Set Pro C6 Black

130 980 Kč
Oblíbené Dostupnost na dotaz