Gretsch GAS42514-GB Gergo Borlai Signature
Snare drum Gretsch USA, Gergo Borlai Signature, 14" × 4,25"
Kód: GAS42514-GB
Výrobce: Gretsch
Gretsch
Dostupnost na dotaz
iOvěření termínu dodání
Oblíbené
Snare bubínek Gretsch z řady metalických snare USA, Gergo Borlai Signature. Jako všechny snare z této kolekce je i tento model vyráběn v USA v továrně Gretsch v Ridgelandu v Jižní Karolíně. Když se fenomenální bubeník Gergo Borlai a společnost Gretsch spojili ke spolupráci, vytvořili velmi originální přírůstek do této kolekce. Gergo Borlai sám ho popisuje jako velmi citlivý, multifunkční snare se širokými možnostmi využití. Korpus snare je vyroben z 1,2 silné mosazi s hranami zkosenými v úhlu 45°. Velikost snare je 14" × 4,25". Povrchová úprava pískováním do unikátní struktury, čímž se tento snare stává vizuálně nezaměnitelným. Ráfky jsou lité o síle 4 mm. Mechanismus struníku je Gretsch Lightning, struník má 40 strun. Snare je osazen blánami Gretsch Permatone od firmy Remo. Uvnitř snare je identifikační štítek, který uvádí rok výroby a je podepsán Gergo Borlaiem.
Vlastnosti
• Snare bubínek Gretsch USA, Gergo Borlai Signature
• Korpus z 1,2 mm silné mosazi, 14" × 4,25"
• Povrchová úprava pískovaná textura
• 4 mm silné lité ráfky