Pro Mark RBH565AW-4PFG 5A Rebound Acorn Wood hikorové paličky - balení 4 páry
Pro Mark RBH565AW-4PFG
-15%
Profesionální hikorové bubenické paličky Pro Mark, v balení 3 páry 5A Rebound s dřevěnou hlavičkou a 1 pár 5A Rebound FireGrain
Kód: RBH565AW-4PFG
Výrobce: PROMARK
PROMARK
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Bubenické paličky PROMARK velikosti 5A. Jsou vyrobeny z kvalitního hikoru a mjí dřevěnou hlavičku ve tvaru žaludu. Varianta těchto paliček s označením Rebound znamená, že vyvážení je soustředěno směrem k zadní části paličky, což dává bubeníkovi lepší kontrolu a citlivost při hře. Proto jsou tyto paličky oblíbené v hudebních žánrech jako je jazz nebo funk. Nicméně paličky velikosti 5A jsou velmi oblíbený typ paliček, který je univerzální, a hodí se pro téměř jakýkoliv druh hudby, hraní nebo cvičení. Délka paličky: 406,4 mm (16"). Průměr: 14,4 mm (0,565").
Všechny paličky Pro Mark jsou navrženy a vyrobeny v USA. Vyrobeny jsou z výběrového hikorového dřeva značeného „American Hickory“, které je nejoblíbenějším materiálem pro výrobu bubenických paliček pro svou jedinečnou odolnost, trvanlivost, zvukovou odezvu a příjemný pocit při hře. Paličky Pro Mark jsou přísně kontrolovány a párovány k sobě podle výšky tónu a hmotnosti. Promo balní obsahuje 3 páry 5A Rebound s dřevěnou hlavičkou (natural) a 1 pár 5A Rebound FireGrain (tmavé paličky)
Parametry
Délka paličky 406.4 mm
Průměr paličky 14.4 mm
Hudební styl rock, pop, jazz, ostatní
na prodejně
-12%
Pro Mark Rebound 5B FireGrain Acorn Wood Tip
Pro Mark Rebound 5B FireGrain Acorn Wood Tip hikorové paličky
-12%
Pro Mark 5BW hikorové paličky
Pro Mark 5AN hikorové paličky
Pro Mark 5AN hikorové paličky
Pro Mark 5BW FireGrain
-12%