Pro Mark RBH565AW Rebound Acorn Wood Tip
Profesionální hikorové bubenické paličky Pro Mark, Rebound 5A s dřevěnou hlavičkou
Kód: RBH565AW
Výrobce: PROMARK
PROMARK
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Bubenické paličky PROMARK velikosti 5A. Jsou vyrobeny z kvalitního hikoru a mjí dřevěnou hlavičku ve tvaru žaludu. Varianta těchto paliček s označením Rebound znamená, že vyvážení je soustředěno směrem k zadní části paličky, což dává bubeníkovi lepší kontrolu a citlivost při hře. Proto jsou tyto paličky oblíbené v hudebních žánrech jako je jazz nebo funk. Nicméně paličky velikosti 5A jsou velmi oblíbený typ paliček, který je univerzální, a hodí se pro téměř jakýkoliv druh hudby, hraní nebo cvičení. Délka paličky: 406,4 mm (16"). Průměr: 14,4 mm (0,565").
Parametry
Délka paličky 406.4 mm
Průměr paličky 14.4 mm
Hudební styl rock, pop, jazz, ostatní
Materiál paličky hikor
Hlavička paličky dřevěná
Kvalita 1. jakost
Podobné produkty
ProMark TX5AW-ORANGE
Pro Mark 5AW Orange hikorové paličky
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Pro Mark 5BW FireGrain
Pro Mark 5BW FireGrain hikorové paličky
Oblíbené Dostupné
na prodejně
-12%
Pro Mark Rebound 5B FireGrain Acorn Wood Tip
Pro Mark Rebound 5B FireGrain Acorn Wood Tip hikorové paličky
-12%
ProMark H-RODS
Pro Mark Hot Rods
Oblíbené Dostupnost na dotaz
Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také
Pro Mark TX5BW
Pro Mark 5BW hikorové paličky
Pro Mark 5AN hikorové paličky
Pro Mark 5AN hikorové paličky
Pro Mark 5BW FireGrain
-12%