Pro Mark RBH595AW-4PFG 5B Rebound Acorn Wood hikorové paličky - balení 4 páry
Pro Mark RBH595AW-4PFG
-15%
Kód: RBH595AW-4PFG
Výrobce: PROMARK
PROMARK
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Bubenické paličky PROMARK velikosti 5B. Jsou vyrobeny z kvalitního hikoru a mají dřevěnou hlavičku ve tvaru žaludu. Varianta těchto paliček s označením Rebound znamená, že vyvážení je soustředěno směrem k zadní části paličky, což dává bubeníkovi lepší kontrolu a citlivost při hře. Proto jsou tyto paličky oblíbené v hudebních žánrech jako je jazz nebo funk. Nicméně paličky velikosti 5B jsou velmi oblíbený typ paliček, který je univerzální, a hodí se pro téměř jakýkoliv druh hudby, hraní nebo cvičení. Délka paličky: 406,4 mm (16"). Průměr: 15,1 mm (0,595").
Parametry
Délka paličky 406.4 mm
Průměr paličky 15.1 mm
Hudební styl pop, jazz, latin music, ostatní
na prodejně
-12%
Pro Mark Rebound 5B FireGrain Acorn Wood Tip
Pro Mark Rebound 5B FireGrain Acorn Wood Tip hikorové paličky
-12%
Pro Mark 5AW Drum Sticks
Pro Mark 5AW hikorové paličky
Pro Mark TX5BW
Pro Mark 5BW hikorové paličky
Pro Mark 5BN Hickory Drumsticks
Pro Mark 5BN hikorové paličky
Pro Mark 5BW FireGrain
-12%