Tama WBSS55-MPB Starclassic Walnut/Birch Snare Drum 14" × 5,5" – Molten Platinum Burst
Snare buben Tama Starclassic Walnut/Birch, 14" × 5,5", Molten Platinum Burst
Kód: WBSS55-MPB
Výrobce: Tama
Tama
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Snare buben Tama z řady Starclassic, 14" × 5,5". Hybridní korpus o celkové tloušťce 6 mm je vyrobený ze 4 vrstev břízy a 2 vrstev černého amerického ořechu. Snare Starclassic Walnut/Birch tak má silný, konkrétní zvuk, který kombinuje jasný atak a projekci břízy s vřelostí středních tónů ořechu. Tento snare má elegantní šedou lakovanou povrchovou úpravu Molten Platinum Burst (MPB). Ráfky snare jsou lité, hardware je chromovaný. Buben je osazen blánami Evans G1.
Specifikace
• snare buben Tama z řady Starclassic
• velikost 14" × 5,5"
• 6 mm silný korpus ze 6 vrstev: 4 vrstvy evropské břízy, 2 vnitřní vrstvy amerického černého ořechu