Ritter Junior RJD322-BD18 22"×18"
Obal na tom-tom Ritter z řady Junior, 22"×18". ČERNÝ
Kód: RJD322-BD18
Výrobce: Ritter
Ritter
Dodání 3 týdny
iOvěření termínu dodání
Oblíbené
Polstrovaný obal na tom-tom o velikosti 22"×18". Vyroben z nylonu dvou barevných odstínů, polstrování o síle 5 mm, stříbrně tištěné logo Ritter. Polstrované ucho. Kvalitní dvousměrný zip s koncovkou Ritter.