Evans TT13DB1S 13" snare blána dB One
Cvičná tichá blána Evans 13" pro akustický snare buben – patent Evans dB
Kód: TT13DB1S
Výrobce: Evans
Evans
Oblíbené
Vyrobeno v USA ve výrobním závodě Evans v New Yorku.
Průměr blány Evans TT13DB1S je 13"/33,02 cm.
Podobné produkty
Gibraltar SC-BF Bass Drum Felt Strips
Oblíbené Dostupné
na prodejně
-16%
Meinl MCM-18
Meinl MCM-18 Cymbal Mute 18" tlumítko na činel
Oblíbené Dostupné
na prodejně
-73%