Studiomaster DRIVE12AP DSP aktivní reprobox
Profesionální aktivní reproduktor Studiomaster DRIVE12AP s DSP procesorem, 12"
Kód: DRIVE12AP
Výrobce: Studiomaster
Poznámka: Cena za 1ks - PRODEJ POUZE V PÁRU
Studiomaster
Dostupné
pro e-shop a sklad Praha
Oblíbené
Vlastnosti
• reprobox vyrobený ze vstřikovaného plastu
• osazení 12" reproduktorem + tlakový výškový reproduktor
• 2 kanály: vstupy XLR/jack + jack 3,5 mm
• výkon 400 W RMS
• frekvenční rozsah: 50 Hz – 20 KHz
• 24 bit/48 kHz DSP procesor s LCD displejem
• procesor umožňuje detailní nastavení zvuku (režim, ekvalizér, limiter, delay, bright, contrast)
• uchycení: 5× úchyt M10 k pověšení
• rozměry 390×630×360 mm
• hmotnost: 17 kg.
Podobné produkty
Studiomaster PAS6
Studiomaster PAS6 aktivní reprobox 60W
Oblíbené Dostupné
sklad Praha
Studiomaster PAX12+
Studiomaster PAX12+ aktivní pódiový monitor 120W
Oblíbené Dostupné
sklad Praha
Studiomaster GX15MA
Studiomaster GX15MA aktivní monitor 170W
-5%