Gibraltar SC-GPR24C
Gibraltar SC-GPR24C
Trubkové rameno k rampě Gibraltar SC-GPR24C, 24×1,5".
Kód: SC-GPR24C
Výrobce: Gibraltar
Gibraltar
Dostupné
pro e-shop a sklad Praha
Oblíbené
Trubkové rameno k rampě Gibraltar, délka 24" (61 cm), průměr 1,5" (3,81 cm), zahnutí 15°. Pozor: s tímto ramenem používejte pouze klampy GRS.
Podobné produkty
Gibraltar SC-GPRSBAR
Gibraltar SC-GPRSBAR 30" / 76 cm