Gibraltar SC-GPR36C
Gibraltar SC-GPR36C
Trubkové rameno k rampě Gibraltar SC-GPR36C, 36×1,5"
Kód: SC-GPR36C
Výrobce: Gibraltar
Gibraltar
Dostupné
pro e-shop a sklad Praha
Oblíbené
Trubkové rameno k rampě Gibraltar, délka 36" (91,44 cm), průměr 1,5" (3,81 cm), zahnutí 15°. Pozor: se zahnutým ramenem používejte pouze klampy GRS.
Podobné produkty
Gibraltar SC-GPRSBAR
Gibraltar SC-GPRSBAR 30" / 76 cm