Evans EBP-18EMADSYS EMAD System Bass Pack – 18"
Sada blan na basový buben Evans EMAD System, 18"
Kód: EBP-18EMADSYS
Oblíbené
Sada blan Evans na basový buben o průměru 18"/45,72 cm. Sada obsahuje čirou úderovou blánu EMAD s výměnnými tlumicími kroužky a černou rezonanční blánu EMAD s výřezem.
Úderová blána je vyrobena z jedné vrstvy čiré fólie o síle 10 mil/0,254 mm a má možnost nastavení sustainu díky dvěma vyměnitelným tlumicím kroužkům. Systém EMAD (Externally Mounted Adjustable Damping) přispívá k univerzálnosti blan EMAD, které si můžete upravit pro různé žánry. Blána má ideálně vyvážený atak, sílu a hutný spodek. Rezonanční blána je vyrobena z jedné vrstvy fólie o síle 10 mil/0,254 mm v černé barvě a má odsazený mikrofonní port (výřez) o průměru 4" a pěnový tlumicí kroužek kolem vnějšího okraje portu pro lepší kontrolu nechtěných frekvencí.
Parametry
Průměr 18"
Hudební styl rock, pop, jazz, ostatní
Počet vrstev jednovrstvá
Barva čirá + černá
Podobné produkty
Evans ETP-G2CLR-R
Evans ETP-G2CLR-R Tom Pack Rock
Oblíbené Dostupné
na prodejně
-13%