Remo SN-0010-00 Silentstroke 10"
Blána pro bicí Remo Silent Stroke, pro tiché cvičení, 10"
Kód: SN-0010-00
Výrobce: Remo
Remo
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Mesh blána Remo z řady Silentstroke. Má speciální povrchovou úpravu, díky které je ideální pro tiché hraní nebo cvičení tam, kde je standardní hlasitost bicí soupravy problém. Blána je vyrobena z jedné vrstvy velmi odolného síťovaného materiálu, který má jemný tichý zvuk, ale přitom má přirozenou odezvu, odskok a zvukové zabarvení jako klasická blána. Blány Remo Silentstroke jsou vyráběny pro snare, tomy i basové bubny od 6" do 24".
Model SN-0010-00 má průměr 10"/25,4 cm.
Parametry
Průměr 10"