Remo SN-0013-00 Silentstroke 13"
Blána pro bicí Remo Silent Stroke, pro tiché cvičení, 13"
Kód: SN-0013-00
Výrobce: Remo
Remo
Dostupnost na dotaz
iOvěření termínu dodání
Oblíbené
Mesh blána Remo z řady Silentstroke. Má speciální povrchovou úpravu, díky které je ideální pro tiché hraní nebo cvičení tam, kde je standardní hlasitost bicí soupravy problém. Blána je vyrobena z jedné vrstvy síťovaného materiálu, který má jemný tichý zvuk, ale přitom má přirozenou odezvu, odskok a zvukové zabarvení jako klasická blána. Blány Remo Silentstroke jsou vyráběny pro snare, tomy i basové bubny od 6" do 24".
Model SN-0013-00 má průměr 13"/33 cm.