Stagg MASP-HKA10 držáky na zavěšení bubnu
Držáky Stagg pro zavěšení pochodového bubnu
Kód: MASP-HKA10
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Podobné produkty
Gibraltar SC-LN Lug Nuts
Gibraltar SC-LN Lug Nuts
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Tama MTBRM Tom Tom & Floor Tom Bracket
Tama MTBRM Tom Tom & Floor Tom Bracket with Screw
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Gibraltar SC-SP
Gibraltar SC-SP
Gibraltar SC-78UA Tom Arm
Gibraltar SC-78UA Tom Arm
Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také
Akcent BIG BASS
Akcent Big Bass - basová palice velká
Stagg MACA-SD10
Stagg MACA-SD10
sklad Praha
Stagg MASD1306
Stagg pochodový buben - snare 13" x 6"
Stagg MASD-1310
Stagg pochodový buben - snare 13" x 10"