Stagg MACA-SD10
Postroj pro pochodový snare Stagg, bílý
Kód: MACA-SD10
Výrobce: Stagg
Stagg
Dostupné
pro e-shop a sklad Praha
Oblíbené
Postroj pro pochodový bubínek od firmy Stagg. Má nastavitelnou výšku (6 kroků po 10 mm). Gumové polstrování, rameno držáku lze nastavit do několika úhlů (zleva doprava). Připojovací hák s nastavitelnou výškou – nutno přikoupit adaptéry Stagg MASP-HKA10. Barva bílá, hmotnost 1,8 kg.
Podobné produkty
GEWA F893.000
Basix F893.000 pochodový bubínek malý 10" × 4"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
-4%
Basix F893.100
Basix pochodový buben - snare 14" × 10"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
-11%
Mapex Comet snare 14" x 5" - Black
Basix Marching Bass Drum 24" x 12"
sklad Praha
-4%
Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také
Stagg K-60
Stagg K-60 ladicí klíč
Stagg MASP-HKA10
Stagg MASP-HKA10 držáky na zavěšení bubnu
Stagg MABD-2012
Stagg pochodový buben - basový 20" x 12"