Toca SFDJ-12RP
Toca SFDJ-12RP
Toca SFDJ-12RP
-6%
Toca Freestyle 12" syntetické djembe s provazovým laděním
Kód: SFDJ-12RP
Výrobce: Toca Percussion
Toca Percussion
Dostupné
pro e-shop a sklad Praha
Oblíbené
  • průměr hrací blány 12"
  • lehká a odolná bezešvá syntetická skořepina - výška 24" (61 cm)
  • vylepšené ladící lana umožňují lepší ladění
  • ideální pro bicí kruhy, facilitátory, učitele a všechny úrovně hráčů
  • vynikající basové tóny a výšky
  • ručně vybraná blána z kozí kůže pro autentický vzhled a zvuk
  • gumová / protiskluzová ochrana spodní hrany bubnu
  • povrchová úprava: Bali Red
Podobné produkty
Latin Percussion LP1607BL World Collection Circle Djembe 7"
Meinl PADJ8-M-F
Meinl PADJ8-M-F Travel Djembe 10"