+420 222 782 732
+420 777 888 088

Boss TU-03 ladička a metronom s klipem

Klipová ladička a metronom Boss, černá

Kód: TU-03
Výrobce: Boss (Roland)
Cena (EUR): 19 €
Boss (Roland)
Cena: 459 Kč

Dostupné
na prodejně a pro e-shop

Oblíbené


Klipová ladička metronom Boss. TU-03 se jednoduše ovládá a poskytuje dvě základní hudební pomůcky v kompaktním těle. Je kombinací chromatické ladičky a metronomu, jednoduše ji připnete na hlavu téměř každého strunného nástroje a její praktičnost oceníte vždy bez ohledu na to, kde hrajete. Ladička TU-03 je vybavena funkcemi, kterými obvykle klipové zařízení nedisponují: nabízí rychlé a přesné ladění v pěti různých režimech, pokročilou funkci metronomu, integrovaný reproduktor a několik variací patternů/rytmů.

Díky velkému displeji a jednoduše nastavitelným ovladačům ladičky TU-03 je ladění nástroje rychlé a efektivní. Standardní chromatický režim umožňuje naladit na tón jakékoliv výšky a speciální režimy kytary, basy, ukulele a houslí poskytují zobrazení strun pro rychlejší obsluhu. Podporovány jsou i funkce ladění Flat a Double-flat a celkové referenční ladění se dá nastavit v rozsahu 430 až 450 Hz. Referenční ladění je možné přehrávat i přes integrovaný reproduktor, díky čemuž budou zvukový tón ladění slyšet i vaši spoluhráči.

Dobrá rytmika je základní zručností pro každého hudebníka. Jelikož se ladička TU-03 montuje přímo na nástroj, procvičování časování nebylo nikdy praktičtější. Doby metronomu uslyšíte přes integrovaný reproduktor a sledovat jej můžete i zrakem na dynamickém displeji. Dokonce je možné ztišit zvuk metronomu a využívat pouze displej jako tichou referenci časování zkoušení nebo vystupování s jinými hudebníky. K dispozici je osm různých patternů a deset variací dob vhodných pro zkoušení různých stylů a rytmů. Tempo lze snadno nastavovat v rozmezí 30 až 250 BPM.

Ladička TU-03 je odolná, spolehlivá a vyrobena tak, aby vydržela. Je vybavena pružinovou svorkou a ohebnou podložkou, která poskytuje bezpečné a pevné uchycení na hlavách všech typů. Díky integrovanému podsvícení a matnému povrchu displeje se zobrazení dobře sleduje v jakémkoliv prostředí, od tmavých pódií až po jasné sluneční světlo.

 

Vlastnosti

• ladička a metronom v jednom praktickém klipovém zařízení

• pět režimů ladění: chromatický, kytara, basa, ukulele a housle

• rozsah: A0 – C8, referenční tón 430–450 Hz

• pokročilý metronom s osmi variacemi patternů a deseti variacemi rytmů

• doby metronomu se zobrazují na displeji a hrají přes integrovaný reproduktor

• podsvícený displej a odolný klip s chrániči

• napájení baterií CR2032

• barva černá

• rozměry 66×42×35 mm

• hmotnost včetně baterie 40 g

Podobné produkty

Wittner úderová ladička "A" = 440Hz

Wittner úderová ladička "A" = 440Hz

175 Kč
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Axl Johnson 5006

Axl Johnson 5006

180 Kč
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Seiko SAT 10 Blue

Seiko SAT 10 Blue

380 Kč
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Carlsbro SML300

Carlsbro SML300 lampička LED

479 Kč
Oblíbené Dostupné
na prodejně