+420 222 782 732
+420 777 888 088

Boss TU-03 ladička a metronom s klipem

Klipová ladička a metronom Boss, černá

Kód: TU-03
Výrobce: Boss (Roland)
Cena (EUR): 19 €
Boss (Roland)
Cena: 459 Kč

Dostupné
na prodejně a pro e-shop

Oblíbené


Klipová ladička metronom Boss. TU-03 se jednoduše ovládá a poskytuje dvě základní hudební pomůcky v kompaktním těle. Je kombinací chromatické ladičky a metronomu, jednoduše ji připnete na hlavu téměř každého strunného nástroje a její praktičnost oceníte vždy bez ohledu na to, kde hrajete. Ladička TU-03 je vybavena funkcemi, kterými obvykle klipové zařízení nedisponují: nabízí rychlé a přesné ladění v pěti různých režimech, pokročilou funkci metronomu, integrovaný reproduktor a několik variací patternů/rytmů.

Díky velkému displeji a jednoduše nastavitelným ovladačům ladičky TU-03 je ladění nástroje rychlé a efektivní. Standardní chromatický režim umožňuje naladit na tón jakékoliv výšky a speciální režimy kytary, basy, ukulele a houslí poskytují zobrazení strun pro rychlejší obsluhu. Podporovány jsou i funkce ladění Flat a Double-flat a celkové referenční ladění se dá nastavit v rozsahu 430 až 450 Hz. Referenční ladění je možné přehrávat i přes integrovaný reproduktor, díky čemuž budou zvukový tón ladění slyšet i vaši spoluhráči.

Dobrá rytmika je základní zručností pro každého hudebníka. Jelikož se ladička TU-03 montuje přímo na nástroj, procvičování časování nebylo nikdy praktičtější. Doby metronomu uslyšíte přes integrovaný reproduktor a sledovat jej můžete i zrakem na dynamickém displeji. Dokonce je možné ztišit zvuk metronomu a využívat pouze displej jako tichou referenci časování zkoušení nebo vystupování s jinými hudebníky. K dispozici je osm různých patternů a deset variací dob vhodných pro zkoušení různých stylů a rytmů. Tempo lze snadno nastavovat v rozmezí 30 až 250 BPM.

Ladička TU-03 je odolná, spolehlivá a vyrobena tak, aby vydržela. Je vybavena pružinovou svorkou a ohebnou podložkou, která poskytuje bezpečné a pevné uchycení na hlavách všech typů. Díky integrovanému podsvícení a matnému povrchu displeje se zobrazení dobře sleduje v jakémkoliv prostředí, od tmavých pódií až po jasné sluneční světlo.

 

Vlastnosti

• ladička a metronom v jednom praktickém klipovém zařízení

• pět režimů ladění: chromatický, kytara, basa, ukulele a housle

• rozsah: A0 – C8, referenční tón 430–450 Hz

• pokročilý metronom s osmi variacemi patternů a deseti variacemi rytmů

• doby metronomu se zobrazují na displeji a hrají přes integrovaný reproduktor

• podsvícený displej a odolný klip s chrániči

• napájení baterií CR2032

• barva černá

• rozměry 66×42×35 mm

• hmotnost včetně baterie 40 g

Podobné produkty

GEWA CLP-1

Ladička GEWA CLP-1 klipová

139 Kč
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Ibanez PU3-RD Chromatic Clip Tuner

Ibanez PU3-RD Chromatic Clip Tuner

279 Kč 340 Kč
Oblíbené Dostupné
na prodejně
-18%
G+W kapodastr Bush Jumbo/ Western

G+W kapodastr Bush Jumbo/ Western

345 Kč
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Carlsbro SML300

Carlsbro SML300 lampička LED

479 Kč
Oblíbené Dostupné
na prodejně