Meinl CC12DATRS Classics Custom Dark 12" Trash Splash
Splash Meinl Classics Custom Dark, 12"
Kód: CC12DATRS
Výrobce: Meinl
Meinl
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Splash činel Meinl. Je vyroben z bronzové slitiny B12 (88 % mědi, 12 % cínu) s vynikající zvukovou kvalitou a efektním designem. Výbušný, dynamický činel pro energicky hrající bubeníky. Je vhodný zejména pro hudební styly jako metal, pop, rock, fusion apod. Ladění je nižší až střední, temnější „trash“ zvukový charakter. Střední až vyšší hlasitost, krátký sustain. Efektní černý design s extra tepáním. Tato povrchová úprava je originální, protože je součástí vysoce specializované konečné fáze výroby činelu, nikoliv dodatečným nátěrem, který by se časem otřel nebo opotřeboval. Povrchová úprava činelu Meinl Custom Dark zůstane stále stejná. Hmotnost činelu Thin, průměr činelu 12"/30,48 cm.
Parametry
Průměr činelu 12"
Hudební styl rock, pop, ostatní
Typ činelu Splash, Trash
Váhová kategorie Thin
Povrchová úprava Traditional, Dark
Materiál činelu Bronzová slitina B12
Videa
Podobné produkty
Meinl HCS14C China 14"
Meinl HCS14CH China 14"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Meinl HCS18CH China 18"
Meinl HCS18CH China 18"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
MEINL Classics Custom Dark 18" Trash Crash
Meinl Cymbals HCS Practice Crash 18"
Oblíbené Dostupnost na dotaz
Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také
MEINL Classics Custom Dark 10" Trash Splash
MEINL Classics Custom Dark 14" Trash Crash
https://youtu.be/l6LAn8ChSLE
MEINL Classics Custom Dark 16" Trash Crash
Meinl CC18DATRCH Classics Custom Dark 18" Trash China
MEINL Classics Custom Dark 18" Trash China