Meinl CC-12DASTK Classics Custom Dark Trash Stack 12"
Trash stack Meinl Classics Custom Dark, 12"
Kód: CC-12DASTK
Výrobce: Meinl
Meinl
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Trash stack Meinl z řady Classics Custom Dark. Stack je tvořen dvěma samostatnými činely. Jsou vyrobeny z bronzové slitiny B12 (88 % mědi, 12 % cínu) s vynikající zvukovou kvalitou a efektním designem. Výbušný, dynamický efektový stack pro energicky hrající bubeníky. Je vhodný zejména pro hudební styly jako metal, pop, rock, fusion apod. Ladění je nižší až střední, temnější „trash“ zvukový charakter. Střední hlasitost, krátký sustain. Efektní černý design s extra tepáním a wide blade soustružením. Tato povrchová úprava je originální, protože je součástí vysoce specializované konečné fáze výroby činelu, nikoliv dodatečným nátěrem, který by se časem otřel nebo opotřeboval. Povrchová úprava činelu Meinl Custom Dark zůstane stále stejná. Hmotnost obou činelů je Thin, průměr 12"/30,48 cm.
Parametry
Průměr činelu 12"
Hudební styl rock, pop, jazz, latin music, ostatní
Typ činelu Special effect
Povrchová úprava Dark
Materiál činelu Bronzová slitina B12
Barva černá
Videa
Podobné produkty
Meinl HCS10S Splash 10"
Meinl HCS10S Splash 10"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Meinl HCS16C Crash 16"
Meinl HCS16C Crash 16"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
MEINL Cymbals HCS Practice Ride 20"
Meinl Cymbals HCS Practice Crash 18"
Oblíbené Dostupnost na dotaz
Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také
MEINL Classics Custom Dark 10" Trash Splash
MEINL Classics Custom Dark 12" Trash Splash
Meinl CC12DATRS Classics Custom Dark 12" Trash Splash
MEINL Classics Custom Dark 14" Trash Crash
https://youtu.be/l6LAn8ChSLE
MEINL Classics Custom Dark 16" Trash Crash