Meinl CC20EMR-B Classics Custom Extreme Metal Ride 20"
Profesionální ride činel Meinl, Classsic Custom Extreme Metal, 20"
Kód: CC20EMR-B
Výrobce: Meinl
Meinl
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Profesionální ride činel Meinl z řady Classics Custom Extreme Metal. Průměr činelu je 20"/50,8 cm. Jde o velmi těžký ride činel (váha extra heavy) s velkým rozměrem bellu, což zaručuje jeho vysokou hlasitost a průraznost. Činel je výše naladěný a má ostřejší, „skleněný“ tón s náznaky špinavého thrash zvuku. Sustain je střední až delší, hlasitost vysoká. Explozivní, průrazný zvuk činelu nejlépe vynikne ve tvrdých žánrech a je ideální pro rychlé ride paterny. Povrchová úprava činelu je leštěná brilliant.
Parametry
Průměr činelu 20"
Hudební styl rock, pop, ostatní
Typ činelu Ride
Váhová kategorie Extra Heavy
Povrchová úprava Brilliant
Materiál činelu Bronzová slitina B12
Videa
Podobné produkty
Meinl HCS14C China 14"
Meinl HCS14CH China 14"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Meinl HCS18CH China 18"
Meinl HCS18CH China 18"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
MEINL Classics Custom Dark 18" Trash Crash
Meinl Cymbals HCS Practice Crash 18"