Meinl HCSB20HR 20" Heavy Ride
Činel Heavy ride - Meinl HCSB20HR, velikost 20"
Kód: HCSB20HR
Výrobce: Meinl
Poznámka: AKCE
Meinl
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Ride činel Meinl z řady HCS Bronze. Činely této řady mají jasný a čistý zvuk. Jsou vyrobeny v Německu z bronzové slitiny B8. Nabízí širokou škálu zvuků, takže jde o činely vhodné jak pro začátečníka, tak i pro pokročilejšího bubeníka hledajícího obohacení zvukových možností jeho bicí sady. Činely HCS Bronze mají výjimečný poměr ceny a kvality. Činel vhodný zejména do rocku a popu. Povrchová úprava tradiční. Váha činelu heavy (těžký). Průměr činelu 20" / 50,8 cm.
Parametry
Průměr činelu 20"
Hudební styl rock, ostatní
Typ činelu Ride
Váhová kategorie Heavy
Povrchová úprava Traditional
Materiál činelu Bronzová slitina B8
Videa
Podobné produkty
Meinl HCS10S Splash 10"
Meinl HCS10S Splash 10"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Meinl HCS16C Crash 16"
Meinl HCS16C Crash 16"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
MEINL Cymbals HCS Practice Ride 20"
Meinl Cymbals HCS Practice Crash 18"