Evans BD18EMADHW EMAD Heavyweight 18"
Evans BD20EMADHW
-11%
Čirá blána na basový buben Evans BD18EMADHW, 18"
Kód: BD18EMADHW
Oblíbené
Blána na basový buben Evans z řady EMAD Heavyweight. Blána vytvořená ze dvou stejných, 10 mil/0,254 mm silných vrstev. Dva zaměnitelné tlumicí prstence pomáhají nastavit konkrétnost a atak. Prstence jsou upevněny externě systémem, který Evans nazval EMAD (Externally Mounted Adjustable Damping), takže nastavení lze udělat bez demontáže blány. Průměr blány je 18"/45,7 cm.
Parametry
Průměr 18
Hudební styl rock, pop
Povrchová úprava čirá
Počet vrstev dvouvrstvá
Podobné produkty
Evans S14H30
Evans S14H30 14" Hazy 300
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans ETP-G1CLR-S
Evans ETP-G1CLR-S Tom Pack Standard
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans ETP-G2CLR-S
Evans ETP-G2CLR-S Tom Pack Standard
Evans TT06G1
Evans TT06G1 6" G1 Clear Drum Head