Tama MBSS65-MSL Starclassic Performer Snare 14" × 6,5" Molten Steel Blue Burst
Snare buben Tama z řady Starclassic Performer, 14" × 6,5", barva MSL - Molten Steel Blue Burst
Kód: MBSS65-MSL
Výrobce: Tama
Tama
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Snare buben Tama z řady Starclassic Performer. Bubny z této řady mají „hybridní“ korpusy: 6 mm silné tělo je vyrobeno ze 4 vnějších vrstev břízy a 2 vnitřních vrstev javoru. Buben tak kombinuje hlubší, teplý zvuk javorového dřeva a jasný tón břízy s vysokou projekcí. Hrany korpusů jsou zešikmeny v úhlu 45°. Ráfky jsou lité, hardware je chromovaný. Zvuk snare je čistý, artikulovaný a velmi dobře vyvážený. Lité ráfky mu dodávají jasné, průrazné a plné tóny. Povrchová úprava lesklý lak MSL - Molten Steel Blue Burst.
Vlastnosti
• snare buben 14" × 6,5"
• 6 mm silný korpus, 4 vrstvy břízy, 2 vrstvy javoru