Evans BD22EMADHW EMAD Heavyweight 22"
Čirá blána na basový buben Evans BD22EMADHW, 22".
Kód: BD22EMADHW
Výrobce: Evans Level 360
Poznámka: LEVEL 360
Evans Level 360
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Blána na basový buben Evans z řady EMAD Heavyweight. Blána vytvořená ze dvou stejných, 10 mil/0,254 mm silných vrstev. Dva zaměnitelné tlumicí prstence pomáhají nastavit konkrétnost a atak. Prstence jsou upevněny externě systémem, který Evans nazval EMAD (Externally Mounted Adjustable Damping), takže nastavení lze udělat bez demontáže blány. Průměr blány 22"/55,88 cm.
Podobné produkty
Evans S14H30
Evans S14H30 14" Hazy 300
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans ETP-G1CLR-S
Evans ETP-G1CLR-S Tom Pack Standard
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Evans ETP-G2CLR-S
Evans ETP-G2CLR-S Tom Pack Standard
Evans TT06G1
Evans TT06G1 6" G1 Clear Drum Head