Toca SFDMX-14BMB Freestyle Djembe, 14"
Djembe Toca Percussion Freestyle, mechanicky laděné, Black Mamba, 14"
Kód: SFDMX-14BMB
Výrobce: Toca Percussion
Toca Percussion
Dostupnost na dotaz
iOvěření termínu dodání
Oblíbené
Syntetické djembe Toca z řady Freestyle. Korpus je vyrobený z odolného plastu. Díky tomu je djembe na jedné straně extrémně lehké, ale na druhé také odolné a odolné vůči povětrnostním vlivům. Blána z výběrové blány má průměr 14" (35,56 cm), výška korpusu je 26" (66 cm). Snadné mechanické ladění: černá kovová obruba a mechaniky. Barevné provedení černé: Black Mamba. Včetně pouzdra.
Videa
Podobné produkty
Latin Percussion LP1607BL World Collection Circle Djembe 7"
Meinl PADJ8-M-F
Meinl PADJ8-M-F Travel Djembe 10"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Toca SFDMX-14FB Freestyle
Toca SFDMX-14FB Freestyle Djembe, 14"
Meinl JRD-R Junior Djembe Red
Meinl JRD-R Junior Djembe Red
Oblíbené Dodání 2 - 3 týdny
Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také
Toca SFDJ-7AFS
Toca SFDJ-7AFS 7" Freestyle Djembe
Toca TSSDJ-SB Street Series Djembe, 8"