Toca SFDMX-14FB Freestyle Djembe, 14"
Djembe Toca Percussion Freestyle, mechanicky laděné, Fiesta, 14"
Kód: SFDMX-14FB
Výrobce: Toca Percussion
Toca Percussion
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Syntetické djembe Toca z řady Freestyle. Korpus je vyrobený z odolného plastu. Díky tomu je djembe na jedné straně extrémně lehké, ale na druhé také odolné a odolné vůči povětrnostním vlivům. Blána z výběrové blány má průměr 14" (35,56 cm), výška korpusu je 26" (66 cm). Snadné mechanické ladění: černá kovová obruba a mechaniky. Barevné provedení: Fiesta. Včetně pouzdra.
Videa
Podobné produkty
Meinl NINO-EMDJ-SU Elements Mini Djembe
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Latin Percussion LP1607BL World Collection Circle Djembe 7"
Meinl PADJ8-M-F
Meinl PADJ8-M-F Travel Djembe 10"
Meinl JRD-R Junior Djembe Red
Meinl JRD-R Junior Djembe Red
Oblíbené Dodání 2 - 3 týdny
Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také
Toca Percussion TFCDJ-7MO ColorSound Djembe
Toca TFCDJ-7MO ColorSound Djembe, 7"
-8%
Toca Percussion ABMD-7 Black Mamba Djembe, 7"
Toca ABMD-7 Black Mamba Djembe, 7"
sklad Praha
-8%
Toca TODJ-10TM Origins Djembe
Toca TODJ-10TM Origins Djembe, 10"
Toca SFDJ-12RP
Toca SFDJ-12RP
sklad Praha
-6%