Toca TODJ-10TM Origins Djembe, 10"
Djembe Toca Percussion Origins Tribal Mask, 10"
Kód: TODJ-10TM
Výrobce: Toca Percussion
Toca Percussion
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Djembe Toca z řady Origins. Koprus nástroje je vyrobený z mahagonového dřeva, ekologicky pěstovaného na plantážích. Mahagon dává nástroji plný a průrazný tón. Vnitřní strany korpusu jsou opatřeny výřezy, které pomáhají eliminovat nechtěné rezonance a frekvence. Průměr blány je 10" (25,4 cm), výška nástroje 51 cm. Tradiční provazové ladění. Povrchová úprava vyřezávaná grafika, motiv: Tribal Mask.
Videa
Podobné produkty
Latin Percussion LP1607BL World Collection Circle Djembe 7"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Meinl PADJ8-M-F
Meinl PADJ8-M-F Travel Djembe 10"
Oblíbené Dostupné
na prodejně
Toca SFDMX-14FB Freestyle
Toca SFDMX-14FB Freestyle Djembe, 14"
Meinl JRD-R Junior Djembe Red
Meinl JRD-R Junior Djembe Red
Oblíbené Dodání 2 - 3 týdny
Spolu s tímto zbožím si zákazníci objednávají také
Toca Percussion TFCDJ-7MY ColorSound Djembe, 7"
Toca TFCDJ-7MY ColorSound Djembe, 7"
-8%
Toca Percussion TODJ-7AM Origins Wood Djembe
Toca TODJ-7AM Origins Wood Djembe, 7"
sklad Praha
Toca TSSDJ-SB Street Series Djembe, 8"
Toca Percussion TODJ-8CK
Toca TODJ-8CK Origins Wood Djembe, 8"