Evans EBP-18EMAD2SYS EMAD2 System Bass Pack – 18"
Sada blan na basový buben Evans EMAD2 System, 18"
Kód: EBP-18EMAD2SYS
Výrobce: Evans Level 360
Evans Level 360
Dostupné
na prodejně a pro e-shop
Oblíbené
Sada blan Evans na basový buben o průměru 18"/45,72 cm. Sada obsahuje čirou úderovou blánu EMAD2 s výměnnými tlumicími kroužky a černou rezonanční blánu EMAD s výřezem.
Úderová blána EMAD2 je dvouvrstvá verze populární blány EMAD. Síla vrstev: vnější 7 mil (0,177 mm) a vnitřní 10 mil (0,254 mm). Možnost nastavení sustainu díky dvěma vyměnitelným tlumicím kroužkům. Systém EMAD (Externally Mounted Adjustable Damping) přispívá k univerzálnosti těchto blan, které si můžete upravit pro různé žánry. Blána má silný atak a konkrétní, dobře artikulované spodní frekvence. Rezonanční blána je vyrobena z jedné vrstvy fólie o síle 10 mil/0,254 mm v černé barvě a má odsazený mikrofonní port (výřez) o průměru 4" a pěnový tlumicí kroužek kolem vnějšího okraje portu pro lepší kontrolu nechtěných frekvencí.
Parametry
Průměr 18"